Translator

Pomocna dłoń :)

Jeśli masz problem z nabyciem / zdobyciem którejś z opisywanych przeze mnnie książek - napisz do mnie maila (archeoexpert@wp.pl). Spróbuję Ci pomóc!

wtorek, 18 października 2011

Spellbinders Nestabilities Basic & Beyond

Do tej pory opisywane przez nas publikacje tylko minimalne dotykały tematu cardmakingu. Postanowiłam to naprawić i przedstawić Wam tę publikację.
Jest odpowiednia zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych adeptek tej dziedziny. Przedstawiono w niej przeszło 45 projektów na typowe i nietypowe kartki. Łatwo, w oparciu o fotografie i opisy, wykonasz pamiątki z okazji np. Baby Shower, Urodzin, Bożego Narodzenia czy zaproszenia.Wpadła mi w oko, głównie dlatego, że oprócz ciekawych projektów, pokazano zupełne podstawy, czyli jak "potuszować" ramki czy jak własnoręcznie stworzyć papierowe kwiatki.

Troszkę jednak wydaje mi się zbyt kosztownym wydatkiem w stosunku do jej objętości i zawartych w niej informacji - na Amazonie nowa kosztuje 6,95 funtów.

Sądzę, że fotki najlepiej przybliżą Wam tę książeczkę.


tytuł: Spellbinders Nestabilities Basic & Beyond
wydanie: 2011
format: ok. 21,5 x 27 cm
okładka: miękka, kolor
środki: kolor
liczba stron: 66
ISBN: 978-1-59635-359-6
język wydania: angielski
język oryginału: angielski
ocena całości: średnia

aut. tekstu i foto: Igoria

1 komentarz:

  1. Pozycja na pewno warta uwagi - bardzo ciekawe pomysly na wykorzysanie wykrojnikow! cardmaking jak najbardiej mile widziany! Prosze o jeszcze!

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każde (dobre ;) słowo!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...