Translator

Pomocna dłoń :)

Jeśli masz problem z nabyciem / zdobyciem którejś z opisywanych przeze mnnie książek - napisz do mnie maila (archeoexpert@wp.pl). Spróbuję Ci pomóc!

niedziela, 27 listopada 2011

Crafting Christmas Gifts - Tone Finnanger

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się WIELKIMI krokami :) Większość z Nas zaczyna albo przygotowania albo choć ich planowanie właśnie w okresie przełomu listopada i grudnia. W końcu lada dzień Mikołajki, a potem już tylko rzut beretem do Świąt.
Warto by było jakoś przyozdobić nasze przysłowiowe cztery ściany. Wiele fajnych pomysłów znajdziecie w jednej z książek Tone Finnanger - Craftig Christmas Gifts (w tym roku ukazała się jej polskojęzyczna wersja pt. Dekoracje na Boże Narodzenie, ale nie miałam jej jeszcze w rękach, więc recenzję pisze w oparciu o wydanie anglojęzyczne).

Norweska designerka wykazała się sporą kreatywnością, więc znajdziecie w tej publikacji wiele inspiracji i ciekawych projektów na dekoracje i prezenty bożonarodzeniowe.

Moim ulubionym jest renifer (widoczny m. in. na tylej okładce), ale rozbrajające są też myszki, bałwanki, pingwinki i ... jak zwykle :) - aniołki.
A dla nieszyjących, są też fajne projekty "niby" aplikacji, czyli pięknych malunków na tkaninach, ozdobionych np. guzikami, które doskonale imitują prawdziwe aplikacje.


Ja zamierzam czerpać z niej pełnymi garściami, i gorąco Wam ja polecam. Zwłaszcza, że wszystko pięknie opisano, obfotografowano i rozpisano, co pozwala wykonać wszystkie projekty nawet bez zagłębiania się w tekst :) Ale to już chyba tradycja jeśli chodzi o publikacje tej autorki, co stanowczo trzeba zaliczyć na plus!

Na końcu publikacji zamieszczono wykroje wszystkich (ok. 25) projektów.


tytuł: Crafting Christmas Gifts: 25 Adorable Projects Featuring Angels, Snowmen, Reindeer and Other Yuletide Favourites
autor: Tone Finnanger 
wydanie: 2010 David & Charles
format: ok. 21 cm X 27,5 cm
okładka: miękka, kolor
środki: kolor
liczba stron: 98
ISBN: 978071532550-6
język wydania: angielski
język oryginału: norweski
ocena całości: wysoka


aut. tekstu: Igoria
foto: Internet

2 komentarze:

  1. Tak, można z niej czerpać pełnymi garściami, książka świetna, potwierdzam, od niedawna jestem jej szczęśliwą posiadaczką. Pozdrawiam;)
    http://ewuva.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  2. a gdzie ją można kupić?????http://agajew.blogspot.com/ :D

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każde (dobre ;) słowo!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...